Ми засуджуємо російське вторгнення в Україну та закликаємо до негайного припинення вогню та виведення російських військ з усієї території України.

Насильство з боку російського уряду призвело до загибелі тисяч українців та змусило мільйони людей залишити свої будинки. Ми підтримуємо народ України в цей час його страждань.

Як профспілковий рух ми закликаємо до справедливого миру. Ми закликаємо всі уряди знайти рішення через проведення переговорів.

Ми висловлюємо солідарність профспілковим активістам України, які займаються гуманітарною допомогою та протистоять вторгненню.

Ми всіляко підтримуватимемо сміливих людей, які проводять демонстрації в Росії за припинення війни.

Ми закликаємо уряд Великої Британії вітати біженців, які бажають приїхати до Великої Британії, не запроваджуючи жодних обмежень.

На знак протесту проти російського вторгнення та солідарності з народом України – спільно з українськими профспілками – ми підтримуємо демонстрацію “Профспілки на боці України”.

Ми закликаємо всіх профспілкових активістів, усіх працюючих людей та українців, які живуть та працюють у Великій Британії, приєднатися до нас.

ПРОФСПІЛКИ ВИСТУПАЮТЬ НА СТОРОНІ УКРАЇНИ ДЕМОНСТРАЦІЯ

Збір на Парламентській площі, Лондон, SW1A 0AA – демонстрація з наступним мітингом на Даунінг-стріт. 12:00, субота 9 квітня

Ключові повідомлення:

– Солідарність із Україною

– Вивести російські війська з України

– Ні війні Путіна

– Підтримайте профспілки України

– Вітаємо українських біженців

Демонстрацію підтримують:

Профспілка працівників громадського та комерційного обслуговування

Загальна профспілка GMB.

Національна профспілка гірників

ASLEF – профспілка машиністів поїздів

Профспілка працівників зв’язку

Профспілка пекарів, працівників харчової промисловості та суміжних галузей